गाेरखामा जीप दुर्घटना ५ काे मृत्यु

गोरखाको मनकामना सिलिङमा गएराती साढे १२ बजे भएको दुर्घटनामा परी ५ जनाको मृत्यु भएको छ । मृतक १ जना महिला र ४ जना पुरुष रहेका छन ।

दुलहा दुलहीसहित सहिदलखन ३ कोटगाउँबाट १९ जना जन्ती बोकेर सहिदलखन ५ पोखरीडाँडा जाँदै गरेको प्रदेश ३–०१–०२३ च २४२७ नंबरको बोलेरो जीप सहिद लखन गाउँपालिका ३ सिलिङमा दुर्घटना भएको थियो ।

सडकबाट करिब एकसय पचास मिटर तल खसेर भएको बोलेरो जीप दुर्घटनामा घाइते भएकामध्य एकजनाको चितवन मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको छ भने १२ जनाको आँबुखैरेनी अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ । दुई जना सकुशल रहेका डिएसपी लीलाराज लामिछानेले जानकारी दिए । आफू भर्खर घटनास्थल पुगेकाले मृतकको पहिचान नखुलिसकेको उनले जानकारी दिए । घाइतेहरुमध्य सबैजना सहिदलखन ५ पोखरीडाँडाका रहेका छन् ।

स्थानीय लालु थापाको चितवन मेडिकल कलेजमा उपचार भइरहेको छ । सोही ठाउँ निबासी सुरज राना, नरबहादुर थापा, दोषबहादुर थापा, होमबहादुर राना, सन्दीपा राना, सुरज थापा, चन्द्र थापा, कुलबहादुर राना, लक्ष्मी थापा, मनिका राना, प्रतीक रानाको आँबुखैरेनीस्थित आँबुखैरेनी अस्पतालमा उपचार गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *